VRH "E" 2013

EASTER PUPPIES 1.APRIL BORN 3 FEMALE AND 2 MALE


VELIKONOČNÍ ŠTĚŇÁTKA SE NARODILA 1. DUBNA 3 FENKY A 2 PEJSCI, VŠICHNI STANDARTNÍ A ZDRAVÍ
 

 

 

Elisha volná / available

- je krásná tricolórní fenka, plně dle standartu, je vhodná pro výstavy a chov, je temperamentní a opravdu velmi chytrá. Je samozřejmě ideální pro aktivní rodinu :-)

 

Elijah Wood volný / available

- nádherný trikolorní pejsek, plně dle standartu, typická hlava a krásná stavba těla, výborný pohyb, je vhodný pro výstavy a chov, je také temperamentní, ale tak akorát ;)

(Beautiful tricolor boy, fully according to standard, typical head and beautiful physique, excellent movement, is suitable for exhibition and breeding is also temperamental just right )

 

Energy Boy Escot volný/ available

- nádherný trikolorní pejsek, je vhodný pro psí sporty a nebo jako miláček do aktivní rodiny. Má skvělou povahu. Není na výstavy a chov.

(Beautiful tricolor boy, is suitable for dog sports or as a pet to active families. It has great character. Not for shows and breeding.)

Elle Reine Croa

- je krásná bicolórní fenka, plně dle standartu, je vhodná pro výstavy a chov, je to kopie mámy Anne a moooc jsme si ji chtěli nechat ;)) . Je nejen krásná, ale má takovou klidnější povahu, která by nám opravdu vyhovovala ;). Elle bude dělat radost celé rodině Perkovic v Chorvatsku.

(It is a beautiful bicolor female, fully according to standard is suitable for exhibition and breeding, is a copy of mother Anne. It is not only beautiful, but has a calm nature that would really suit us. Elle will please the whole family Perkovic in Croatia)

Export to Croatia

Ella Suri

- je krásná tricolórní fenka, plně dle standartu, je vhodná pro výstavy a chov. Má tak akorát temperament a věříme, že ji čeká i velká budoucnost J

Zůstává v ČR, v rodině V.Maříkové

(It is a beautiful tricolor female, fully according to standard is suitable for exhibition and breeding. It has just enough temperament and believe that it awaits a great future)

všichni spolu: